Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Miękisz Nowy - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Budynek użytkowy Miękisz Nowy

Miękisz Nowy,podkarpackie

1 597 000 zł2 640 m² 0,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:8 m²

Mam przyjemność zaoferować Państwu kompleks zabudowań po byłej spółdzielni zlokalizowaną we wsi Miękisz Nowy, gm. Laszki, pow. Jarosławski Zabudowania: 2640 m Powierzchnia gruntu: 7,78 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy, ul. Jagiellońska

Przemyśl(Miękisz Nowy + 32 km)

1 500 000 zł255 m² 5 882,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:100 m²

Kamienica w centrum Przemyśla ul. Jagiellońska | 255 m | po remoncie | 1 500 000 zł Na sprzedaż oferuję kamienicę z 1857 roku, położoną przy reprezentacyjnej ul. Jagiellońskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Sielecka

Przemysława,Przemyśl(Miękisz Nowy + 32 km)

1 500 000 zł1 650 m² 909,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:15 725 m²

Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż nieruchomość w Przemyślu o łącznej powierzchni 21543 m2 z czego : o łącznej powierzchni 21.543 m 2 , w użytkowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Ostrów

Ostrów(Miękisz Nowy + 34 km)

2 199 000 zł1 465 m² 1 501,02 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 877 m²

Gotowa inwestycja z ogromnym potencjałem tylko 5 minut od Przemyśla. Jeśli szukasz nieruchomości, która od pierwszego dnia może pracować na Twój kapitał, ta oferta spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Magazyn Radymno

Radymno(Miękisz Nowy + 15 km)

2 100 000 zł840 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Działka wraz z dwoma halami o powierzchni 840 m2. w Korczowej. Blisko granicy oferta atrakcyjna. Oferuję Ziemię plus Dwie Halę magazynowe o powierzchni 840 m2 na działce 1,78 hektara.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Biszcza

Biszcza(Miękisz Nowy + 48 km)

279 000 zł2 400 m² 116,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Ciekawa nieruchomość inwestycyjna z obszerną halą i murowanym budynkiem Biszcza, woj. lubelskie Lokalizacja: atrakcyjna inwestycyjnie nieruchomość zlokalizowana w centrum spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Leżajsk(Miękisz Nowy + 46 km)

1 100 000 zł289,96 m² 3 794 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 409 m²

Biurowiec z potencjałem | 289,96 m | działka 14,09 a | 1 000 000 zł [ Szukasz nieruchomości, która dopasuje się do Twoich planów biznesowych, zamiast je ograniczać? Ten wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Mielnów

Mielnów(Miękisz Nowy + 41 km)

385 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 787 m²

Przedstawiamy unikatową ofertę nieruchomości zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Mielnów, w powiecie przemyskim, gmina Krasiczyn. Ta wyjątkowa posiadłość łączy w sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lubaczów

Lubaczów(Miękisz Nowy + 18 km)

1 600 000 zł680 m² 2 352,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż nieruchomość restauracja wraz Z hotelem Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta Lubaczów w bardzo atrakcyjnym miejscu. m. Lubaczów położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Jana Pawła II

V,Jarosław(Miękisz Nowy + 21 km)

2 499 000 zł783 m² 3 191,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:783 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż wyjątkowa kamienica położona w samym centrum Jarosławia, przy jednej z głównych ulic miasta ul. Jana Pawła II. To doskonała okazja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Przeworsk

Przeworsk(Miękisz Nowy + 34 km)

250 000 zł200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu Kamienicę komercyjną na sprzedaż w centrum Przeworska. Doskonała lokalizacja dla inwestorów szukających obiektu komercyjnego w sercu Przeworska. Owa.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij